Actueel weer Wijchen
Laatste update: 2026-05-15 om 13:25 uur
| Temperatuur | 11.1 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 13.0 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1000.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 35.3 km/u om 12:28 u |
| Minimum temp. | 1.8 °C om 05:10 u |
| Maximum temp. | 11.9 °C om 11:27 u |
| Windchill | 9.4 °C |
| Hitte index | 10.9 °C |
| Dauwpunt | 6.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | 677.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 831.0 W/m2 om 11:25 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:24 u |